Strona główna · Artykuły · Forum · Linki Sierpień 21 2017 16:00:07
Koniec zwycięskiej passy Realu Madryt

Piłkarze Realu Madryt zawiedli swoich kibiców, remisując na wyjeździe z Osasuną Pampeluna 2:2. Był to ich pierwsza strata punktów po pięciu wygranych z rzędu. Tym bardziej, że od 44. minuty grali w dziesiątkę - Sergio Ramos wyleciał z boiska po raz 18. w karierze.
Bramki : Riera 16, 39 - Isco 45+1, Pepe 80
/Admin Bartra :3

~~~Dodaj komentarz/Czytaj więcej~~~

Hannover 96 od 0:3 do 3:3

Polski napastnik po raz kolejny wybiegł w podstawowym składzie. W meczu z 1.FC Nürnberg został zmieniony w 75. minucie i niczym szczególnym się nie wyróżnił. Jego drużyna uratowała jeden punkt, chociaż przegrywała do przerwy aż 0:3. W końcówce przesądziły o tym dwa gole Mame Dioufa.
Mariusz Stępiński tradycyjnie nie znalazł się w kadrze meczowej swojej drużyny.

Bez niespodzianki. Bayern znów zwycięża !

W tym sezonie Bundesligi do tej pory nie było drużyny, która potrafiłaby zdobyć punkty na Allianz Arena. Nie inaczej było w meczu 16. kolejki. Podopieczni Josepa Guardioli pokonali Hamburger SV 3:1, odnosząc czternaste zwycięstwo w rozgrywkach.Bramka: Mandžukić 42, Götze 52, Shaqiri 90+3 - Lasogga 87/Admin Bartra :3

Pierwsza osoba ukarana za korupcję w Lechu Poznań.

Zbigniew Wójcik kolejny raz odpokutował za swoje grzechy. 42-latek został ukarany przez Komisję Dyscyplinarną PZPN dwuletnią dyskwalifikacją w zawieszeniu na trzy lata. Będzie także musiał zapłacić grzywnę./Admin Bartra :3

Świetne widowisko w meczu na szczycie.

Manchester City i Arsenal Londyn udowodniły, że nieprzypadkowo zajmują dwa pierwsze miejsca w tabeli Premier League. W bezpośrednim starciu obu zespołów lepsi okazali się "The Citizens", wygrywając 6:3. Wojciech Szczęsny tradycyjnie stał między słupkami "Kanonierów". Przy golach rywali nie miał jednak wiele do powiedzenia.
Arsenal przewodzi w ligowej stawce, mając trzy punkty przewagi nad City./Admin Bartra :3

Remis Leicester City w meczu na szczycie.

Po ośmiu z rzędu ligowych występach w pierwszym składzie Leicester City, tym razem Marcin Wasilewski wszedł na murawę w 70. minucie meczu. Jego drużyna zremisowała 1:1 z Burnley FC, nie wygrywając trzeciego spotkania z rzędu. /Admin Bartra :3

Remis Borussii Dortmund

W 16. kolejce Bundesligi, TSG Hoffenheim zremisowało z BBorussią Dortmund 2:2. Wynik spotkania ustalił w 68. minucie Łukasz Piszczek. Aktywny był też Robert Lewandowski, który zanotował asystę przy pierwszym golu, a po zmianie stron trafił w słupek. W ostatnich pięciu meczach Borussia wygrała tylko raz./
Mateuszek

Cały mecz Piotra Ćwielonga. Wysoka porażka VfL Bochum

W 18. kolejce 2.Bundesligi VfL Bochum nie dało swoim kibicom powodów do radości. Zespół Piotra Ćwielonga przegrał na własnym boisku z 1.FC Union Berlin (Ulubiony klub Admina Lovrencsicsa) aż 0:4. To najwyższa w tym sezonie porażka drużyny. Ćwielong piąty raz w tym sezonie rozegrał całe spotkanie. Bochum w tabeli plasuje się na 12.miejscu./Admin Bartra :3

Suarez kapitanem?

Luis Suárez w meczu przeciwko Tottenham Hotspur może wystąpić w roli kapitana Liverpool FC. Kontuzjowany obecnie jest Steven Gerrard. Na początku tygodnia nie trenował, bo był chory, ale wszystko jest już za nim i jest gotowy do gry. Zobaczymy, kto będzie kapitanem - powiedział Brendan Rodgers. - Czy Luis jest na to gotowy? Na sto procent. Jaka była decyzja, zobaczycie na White Hart Lane - dodał menedżer "The Reds"./Admin Bartra :3

Drugi polski bramkarz w PSV Eindhoven?

PSV Eindhoven rozgląda się za nowym bramkarzem. Według "Przeglądu Sportowego", miałby nim zostać Adam Stachowiak, który zbiera bardzo dobre recenzje w Botewie Płowdiw. Do tej pory puścił zaledwie 17 goli w 21 meczach ligi bułgarskiej. Młody bramkarz miałby kosztować pół miliona euro. Gdyby transfer doszedł do skutku, rywalizowałby o miejsce w składzie z Jeroenem Zoetem i Przemysławem Tytoniem./Admin Bartra :3

Ronaldo najlepszym piłkarzem świata wg. World Soccer!

Cristiano Ronaldo został wybrany najlepszym piłkarzem świata! Portugalczyk okazał się najlepszy w plebiscycie organizowanym przez magazyn „World Soccer”. W dziesiątce najlepszych znalazł się również Robert Lewandowski!