Strona główna · Artykuły · Forum · Linki Grudzień 17 2017 03:24:22
Nie tylko w Polsce biją piłkarzy.

Bardzo przykry incydent spotkał 17-letniego bramkarza Steauy Bukareszt. Alexandru Ungureanu został pobity przez grupę rówieśników przed  szkołą. W wyniku pobicia doznał licznych obrażeń. Ma złamany nos, żebra oraz siniaki na całym ciele. Całe zdarzenie zostało zarejestrowane przez kamerę monitoringu i w tej sytuacji sprawcy nie uciekną od konsekwencji.
/Admin Bartra :3

~~~Dodaj komentarz/Czytaj więcej~~~

Legia Warszawa rozgromiła Cracovię.

Piłkarze Jana Urbana sprawili świetny prezent swoim kibicom przed zbliżającymi się świętami. Na własnym stadionie pokonali w efektownym stylu Cracovię 4:1. Bohaterem spotkania został Michał Kucharczyk. Skrzydłowy pokonał bramkarza gości Krzysztofa Pilarza aż trzykrotnie i zaliczył jedną asystę./Admin Bartra :3

Porażka Bayeru Leverkusen

Kibice Bayeru przecierali oczy ze zdumienia, gdy po końcowym gwizdku arbitra okazało się, że ich pupile przegrali z Eintrachtem Frankfurt. Na nic zdał się ostrzał bramki rywali w końcówce, goście dzięki konsekwencji w grze dowieźli korzystny wynik. Dla wicelidera tabeli była to druga porażka w tym sezonie. Sebastian Boenisch porażkę kolegów oglądał z wysokości trybun, ponieważ zmaga się z urazem. /Admin Bartra :3

Liverpool FC upokorzył Tottenham Hotspur 5:0.

Tottenham Hotspur musiał uznać wyższość Liverpool FC w 16. kolejce Premier League. Gospodarze nie mieli zbyt wiele do powiedzenia, czego odzwierciedleniem było wysokie zwycięstwo "The Reds". Bohaterem meczu został Luis Suárez. Urugwajczyk zdobył dwie bramki i ma ich już w lidze szesnaście, dzięki czemu przewodzi klasyfikacji strzelców. Ponadto zaliczył dwie asysty./Admin Bartra :3

Kamil Glik górą w "polskim meczu".

Drużyna Kamila Glika potwierdziła dobrą formę, wygrywając na wyjeździe z Udinese Calcio 2:0. Polak grał całe spotkanie i spisał się bardzo pewnie.
Na ławce rezerwowych "Zebrette" tradycyjnie od początku do końca siedział Piotr Zieliński. Drużyna z Turynu zajmuje 7 miejsce w tabeli.

Manchester United zaszaleje?

To powinno być pracowite okno transferowe dla Davida Moyesa. Menedżer Manchesteru United zamierza działać i sprowadzić kilku zawodników. Ma świadomość, że bez wzmocnień trudno będzie wyjść z kryzysu. " Klub ma pieniądze i będzie je wydawał, nie ma co do tego wątpliwości. Latem byliśmy bardzo bliscy dokonania ogromnego wzmocnienia. Pokażemy teraz, ile jesteśmy warci" - przyznał Moyes.

Klubowe MŚ : Raja Casablanca w półfinale.

Raja Casablanca awansowała do półfinału Klubowych Mistrzostw Świata. Mistrz Maroka pokonał po emocjonującym spotkaniu CF Monterrey 2:1. Wynik spotkania rozstrzygnął się dopiero w dogrywce, ponieważ po regulaminowym czasie gry było 1:1. Gospodarze turnieju w kolejnej fazie rozgrywek zmierzą się z Atlético Mineiro Belo Horizonte.

FC Barcelona z kompletem punktów.

FC Barcelona wygrała na Camp Nou z Villarreal CF. Udany mecz w barwach drużyny gospodarzy rozegrał Neymar. Brazylijczyk w pierwszej połowie wykorzystał rzut karny, a  w 68. minucie ostatecznie pozbawił gości marzeń o remisie. Na swoim koncie ma sześć trafień w lidze hiszpańskiej.

Zginął robotnik na budowie stadionu w Manaus

Smutne wieści dotarły do nas z Brazylii. Na budowie stadionu "Arena Amazonia" wypadek miał 22-letni robotnik. Marcleudo de Melo Ferreira spadł z wysokości 35 metrów po tym jak pękł jeden kabli. Brazylijczyka przewieziono natychmiast do szpitala, ale zmarł na skutek poniesionych wcześniej obrażeń.

Piłkarz Newcastle United znokautował sędziego.

W trakcie meczu Newcastle United - Southampton FC (1:1) doszło do dziwnej sytuacji.
W 89. minucie wokół poturbowanego Paulo Gazzanigii zebrało się kilku zawodników i sędzia Mike Jones. W pewej chwili  Moussa Sissoko, który sfaulował bramkarza "Świętych" został przez niego lekko odepchnięty, przez co uderzył arbitra prosto w twarz.
 Piłkarzowi  się upiekło, ponieważ sędzia zinterpretował to zachowanie za przypadek, dlatego nie pokazał mu nawet żółtej kartki.

Skromne zwycięstwo Chelsea

"The Blues" zgodnie z planem, ale z problemami, pokonali Crystal Palace Londyn 2:1. Wszystko rozstrzygnęło się w pierwszej połowie meczu. W drugiej żadna z drużyn nie była w stanie zagrozić bramce rywala.

Bramki: Torres 16, Ramires 35 - Chamakh 29